Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
OC programem setfsb na dell-u 755? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: OC programem setfsb na dell-u 755? (/oc-programem-setfsb-na-dell-u-755-40546-t)



OC programem setfsb na dell-u 755? - Harcownikov - 17.05.2014 19:19

Witam!
Działam na DELL-u Optiplex 755. Niestety, nie da się go podkręcić z poziomu biosu, ale wypatrzyłem program setFSB, którym "coś się da poprzesuwać". Jedyną wskazówkę, jak użyć tego programu znalazłem tutaj. I tu jest kolejny problem. Nie mam w opcjach tego generatora. Każdy inny generator zawiesza mi komputer kiedy próbuję coś podkręcić. Da się coś z tym zrobić? 400MHz mogłoby mi trochę pomóc, jeżeli ten program tak działa.
Pozdrawiam


RE: OC programem setfsb na dell-u 755? - thermalfake - 17.05.2014 22:28

Gdybym by na Twoim miejscu i zależało by mi na odpowiedzi/rozwiązaniu zacząłbym od podania szczegółów.
Zrzuty ekranowe z CPU-Z, potem zrzuty ekranowe z domyślnych ustawień setFSB.
Myślisz, że tu ludzie na takich sprzętach w domu pracują i sobie podkręcają ? To są markowe staje robocze, posadzić przy nich pracownika i sprzęt ma działać bezawaryjnie. To nie jest sprzęt multimedialny do zastosowań w domu lecz jak pisałem stacja do zastosowań biznesowych - dlatego też nie ma np dostarczonych funkcji w biosie do oc.
Sprawdź to na układzie CV182-APAG