Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd z przywracaniem systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Błąd z przywracaniem systemu (/blad-z-przywracaniem-systemu-40332-t)



Błąd z przywracaniem systemu - krystkraft - 01.05.2014 11:00

Witam.
Od 3 latach jestem szczęśliwym posiadaczem laptopa Acer 5750G. Niedawno zaczęły się problemy z wydajnością, dlatego skorzystałem z funkcji Przywracanie systemu. Narzędzie od Acera, na początku zero problemów. Wybrałem opcję przywrócenia systemu do ustawień fabrycznych, z zachowaniem plików w folderze C:/Backup. No i przywracało przez bodajże pół nocy. Po obudzeniu poszedłem zobaczyc co i jak. Pisze ''Starting Windows'', pózniej ''Trwa uruchamianie usług przez instalatora'', następnie ''System Windows nie może dokończyc instalacji. Za chwilę ponownie włączy się system Windows, aby dokończyc instalację'' czy coś takiego. I tak w koło panie pierdoło. Nie wiem co mam zrobic.


RE: Błąd z przywracaniem systemu - thermalfake - 08.05.2014 22:05

Najpierw dokonać archiwizacji przy pomocy dowolnego distro livecd bo problem z wydajnością był dzwonkiem ostrzegawczym.
Następnie wykonaj diagnostykę dysku twardego a potem raz jeszcze wymuś uruchomienie recovery poprzez Alt+F10 przy starcie laptopa.