Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak ustawić czas zmiany kompozycji - opcja jest niedostepna (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak ustawić czas zmiany kompozycji - opcja jest niedostepna (rozwiązany) (/jak-ustawic-czas-zmiany-kompozycji-opcja-jest-niedostepna-rozwiazany-4029-t)



Jak ustawić czas zmiany kompozycji - opcja jest niedostepna (rozwiązany) - StoProcent - 27.01.2010 21:10

Witam , mam problem z kompozycją , coś zmieniłem i nie mogę ustawić czasu po jakim mają zmienić się zdjęcia kompozycji . Pozdrawiam .Smutny


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - Lalik - 27.01.2010 21:15

A możesz sobie przypomnieć co zmieniałeś? I czy przy każdej kompozycji nie da się zmienić czasu ? Sprawdzałeś to ?


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - stingear - 27.01.2010 21:25

PPM->Personalizuj->Tło pulpitu i rolką w duł i tam masz czas po jakim czasie ma się zmienić.


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - StoProcent - 27.01.2010 21:26

Właśnie nie wiem co i dlaczego , na drugim komputerze jest wszystko normalnie , coś zrobiłem i zniknęła mi opcja na dodatek jakieś haczyki wyskoczyły i w ogóle się całe te okno zmieniło Cwaniak , załączam screena :

[Obrazek: rgwg9u.png]


PS: obrazki się zmieniają ale nie mogę zmienić co ile ... Pomóżcie Uśmiechnięty!
Rozciągnąłem okienko i CMYK , JEST ! Zacieszacz Uśmiechnięty Dziękuje za pomoc , +


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - Lalik - 27.01.2010 21:30

A powiedz mi na każdej kompozycji tak jest ? Znaczy jak ją zmienisz np. na krajobrazy też nie masz możliwości zmiany czasu ? Słuchaj a nie zapisałeś czasem tej kompozycji ?


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - slump - 27.01.2010 21:40

Dobrze, że rozwiązałeś a ja powiem co jest nie tak. Ta opcja działa i można zmieniać czas i losowość ale pod warunkiem, że po wybraniu kategorii nie klikniesz nigdzie, Czyli np. z listy wybierasz tła pulpitu systemu Windows i nie klikasz w obrębie pól do wyboru, tylko myszka od razu na dół i zmieniasz czas. Jak gdzieś po drodze klikniesz opcja ta zostanie zablokowana.


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - opcja jest niedostepna - stingear - 27.01.2010 22:00

A przesuń suwak okna głównego w dół jak na screenie zaznaczyłem


RE: Jak ustawić czas zmiany kompozycji - opcja jest niedostepna - StoProcent - 28.01.2010 13:46

Wiem , nie rzuciłem okiem pierwszym razem ZacieszaczZacieszacz ale bym dał klapę , ale wcześniej nie miałem "haczyków" ale damy radę Cwaniak.