Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Ciągłe pobieranie danych z Internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Ciągłe pobieranie danych z Internetu (/ciagle-pobieranie-danych-z-internetu-40208-t)



Ciągłe pobieranie danych z Internetu - gler12 - 22.04.2014 13:05

Mój problem polega na tym , że cały czas coś się pobiera a nic nie jest włóczone . Nie był by to problem gdyby nie to ,że mam Internet z limitem . Przez dłuży czas nie miałem Internetu podłączonego do komputera ,a 2 dni temu podłączyłem i zauważyłem że MB gdzieś mi uciekają . Proszę o pomoc


RE: Ciągłe pobieranie danych z Internetu - Maxim128 - 23.04.2014 17:36

1. Sprawdź co masz w managerze zadań, może używasz jakiś programów P2P?
2. Pokaż screen z managera zadań (tak by było widać wszystkie procesy)
3. Sprawdź ten program: http://www.dobreprogramy.pl/NetLimiter,Program,Windows,20175.html


RE: Ciągłe pobieranie danych z Internetu - kkiken21 - 23.04.2014 21:08

A GG czy jakieś inne ścierwo nie zabiera Ci MB?


RE: Ciągłe pobieranie danych z Internetu - thermalfake - 23.04.2014 22:17

Poprawki systemowe o ile system jest skonfigurowany tak aby je pobierał - nie musi od razu instalować, może o to pytać.
Panel sterowania -> Windows Update -> Zmień ustawienia
Możesz ustawić tak aby je tylko wyszukał ale pobrał i zainstalował dopiero za Twym przyzwoleniem.
Bardzo fajny gadżet na pulpit, używam go od dawien dawna jak skończyłem z netlimiterem - Network Monitor II. Nie jest tak zaawansowany jak np Net Limiter ale w prostocie świetnie spełnia swe zadanie i mam tylko to co potrzebuję.
System też udostępnia już od dawna narzędzia do tego celu. Jest to nieśmiertelny netstat do obserwacji połączeń z różnych protokołów, na jego bazie działa mnóstwo aplikacji do monitorowania ruchu.