Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Słychać głos w głośnikach i słuchawkach po podłączeniu słuchawek - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Słychać głos w głośnikach i słuchawkach po podłączeniu słuchawek (/slychac-glos-w-glosnikach-i-sluchawkach-po-podlaczeniu-sluchawek-40158-t)



Słychać głos w głośnikach i słuchawkach po podłączeniu słuchawek - Kaiwen - 17.04.2014 17:44

Witam. Szukałem przez cały dzień dzisiaj rozwiązania mojego problemu i nigdzie nie ma czegoś podobnego. Mam nadzieje że wam się uda. Otóż mój system to Windows 7 64 bitowy. Laptop HP Pavilion g series. Od razu mówię że zainstalowałem nowe sterowniki. Problem wygląda tak:
Bez podpiętych słuchawek słychać normalnie głos z głośników z laptopa, natomiast gdy podłącze słuchawki słychać w nich dźwięki, ale słychać też jednocześnie z głośników. Gdy wyłączę głośniki w mikserze i zostawię tylko słuchawki, komputer mówi mi że nie ma czym odtwarzać dźwięku. Testowałem słuchawki i wiem podczas testu że idzie w nich dźwięk, więc tak jak by były, ale dźwięku w nich nie ma. Opisałem trochę śmiesznie ten problem ale mam nadzieje że pomożecie mi go rozwiązać.


RE: Słychać głos w głośnikach i słuchawkach po podłączeniu słuchawek - Majkelus16 - 27.04.2014 18:44

Być może masz walnięte słuchawki lub wtyczkę. Zainstaluj sterowniki chipsetu dla twojego laptopa.
Jesteś pewien, że to odpowiednie sterowniki?