Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
100% zużycia CPU po włączeniu karty graficznej MSI n210 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: 100% zużycia CPU po włączeniu karty graficznej MSI n210 (/100-zuzycia-cpu-po-wlaczeniu-karty-graficznej-msi-n210-40011-t)



100% zużycia CPU po włączeniu karty graficznej MSI n210 - roxims - 07.04.2014 15:58

Cześć, mam win7 od niedawna i spotkałem się z problemem użycia procesora. Moim zdaniem jest to wina karty graficznej, ponieważ gdy ja odłączam wszystko jest ok.W monitorze zasobów jest proces "Przerwania systemowe" nie wiem czemu on jest i do czego służy ale zużywa aż 94-97% cpu. Czytałem inne wątki i fora lecz nie umiem znaleźć rozwiązania.
Dodam ze mam grafikę msi n210 1gb. Przy XP dzialala ok a teraz nic nie da się zrobić.[Obrazek: hiNqGft.jpg]


RE: Użycie procesora 100% po włączeni karty graficznej msi n210 - thermalfake - 07.04.2014 23:06

W której wersji jest zainstalowany sterownik grafiki ?
Instalowałeś do niej Geforce Experience - jeśli tak to wywal.
Przy przerwaniach systemowych czasem problem rozwiązuje aktualizacja bios.
Odpal sobie także dwa programiki i pokaż z nich zrzuty ekranowe:
Process Explorer sortując po zakładce CPU malejąco.
LatencyMon - uruchomić, zapuścić i po kilku minutach przejść do zakładki drivers sortując kolumnę highest execution (ms) malejąco.


RE: Użycie procesora 100% po włączeni karty graficznej msi n210 - roxims - 08.04.2014 20:14

Dopiero jutro bede mial dostep do tego kompa i zrobie co chciales. Cwaniak