Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Spowolniomy internet i system - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Spowolniomy internet i system (/spowolniomy-internet-i-system-39731-t)



Spowolniomy internet i system - Krzysztofzak - 18.03.2014 16:19

Witam wszystkich

Mam poważny problem i mam nadzieję, że ktokolwiek mi pomoże. Otóż od dłuższego czasu mam mocno spowolniony cały system i internet, próbowałem różnych programów aby to rozwiązać ale bez efektu. Pomocy!Smutny

moje dane systemowe:
Windows 7 Ultimate 64-bit
Intel Coe i5-3470 CPU @ 3.20GHz, 8,0 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 650 Ti

Co ciekawe jak wyłączam internet to po chwili wszystko wraca do normy, znów jest szybki ale jak znów włączam to wracam do punktu wyjścia.Zniesmaczony


RE: Spowolniomy internet i system - irocket - 18.03.2014 16:43

Skanowanie Malwarebytes Anti Malware i / lub Eset Online Scannerem, usuwasz co znajdą, później robisz logi z programu OTL (instrukcja tu: http://forum.komputerswiat.pl/forum-7/announcement-23-instrukcja-tworzenia-logow/ ) i wrzucasz gdzieś i podajesz na forum


RE: Spowolniomy internet i system - Krzysztofzak - 18.03.2014 17:57

Zobaczymy czy to zadziała. A ty to już testowałeś?


RE: Spowolniomy internet i system - irocket - 18.03.2014 19:23

Nie napisałeś żadnych szczegółów, więc podałem ci kilka kroków, które mogą pomóc zlokalizować przyczynę.


RE: Spowolniomy internet i system - Sylfka1992 - 19.03.2014 14:37

(18.03.2014 19:23)irocket napisał(a):  Nie napisałeś żadnych szczegółów, więc podałem ci kilka kroków, które mogą pomóc zlokalizować przyczynę.

To pierwsze i najważniejsze kroki do naprawy problemu. Proszący Bo najprawdopodobniej stoi on po stronie jakiegoś syfiastego oprogramowania bądź wirusiska. Uśmiechnięty

Btw. zazdroszczę parametrów sprzętu Wstydniś i zachęcam do codziennej troski o poprawne działanie. Wesoły