Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny (/problemy-z-nowymi-kompozycjami-pytania-nt-wygladu-windows-7-watek-glowny-3938-t)

Strony: 1 2 3 4 5


Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzejkop - 23.01.2010 19:20

W tym wątku możecie pisać wszelkie problemy z nowymi kompozycjami do Windows 7, a także pytania nt. modowania wyglądu. Postaram zaopiekować się wątkiem i pomagać w tej kwestii, ponieważ ostatnio dużo w tym siedzę.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzik5051 - 09.02.2010 15:53

Siema. Wiesz może jak zlikwidować czarne tło po lewej jak na skrinie poniżej ?

[Obrazek: 72771543.jpg]


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Lalik - 09.02.2010 16:26

Nie wiem co to za kompozycja ale pewnie wymaga uruchomienia glass.exe,


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzik5051 - 09.02.2010 17:52

To jest standardowa kompozycja Windowsa. Generalnie sprawa wygląda tak, że zmieniłem kompozycję na inna wraz z podmianą wyglądu okien itd., teraz chciałem wrócić do starego wyglądu i właśnie takie coś mi się zrobiło. Tego pliku glass.exe nie mam nawet na dysku ;o


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Lalik - 09.02.2010 17:56

Rozumiem, że podmieniałeś pliki ? Jeśli tak upewnij się, że wróciłeś do oryginalnych, jeśli tak włącz kompozycję klasyczną zrestartuj komputer i spróbuj uruchomić tą kompozycję jeszcze raz, myślę, że to powinno pomóc.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzik5051 - 09.02.2010 18:13

Cytat:Rozumiem, że podmieniałeś pliki ?
Dokładnie, z tym, że zachowałem się jak totalny laik i nie skopiowałem sobie gdzieś indziej oryginalnych plików tylko je zamieniłem na nowe ;/


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Lalik - 09.02.2010 18:17

No i masz problem Zadowolony Jaki masz Windows ? Ilu bitowy ? I które pliki zmieniałeś ? Wrzucę Ci na wrzutę jeśli masz 64 bitowy, jeśli 32 ktoś inny musi ci użyczyć oryginalnych plików.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzik5051 - 09.02.2010 18:40

No jak na złość 32-bitowy xD Zamieniłem explorer.exe, explorerframe.dll i timedate.cpl

Teraz to i tak mam jeszcze gorszy sajgon na dysku - zrobiłem to:
Cytat:włącz kompozycję klasyczną zrestartuj komputer
i teraz nie wyświetla mi się nawet zawartość okna Zacieszacz

[Obrazek: beztytuuxdd.png]


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Lalik - 09.02.2010 18:46

Przełącz na aero powinno wrócić, niestety nie zmienia to faktu że potrzebujesz oryginalnych plików do 32 bitów, ja niestety nie mogę Ci pomóc ale myślę że ktoś na forum pomoże, możesz jeszcze spróbować jednego Zadowolony odzyskiwanie systemu do momentu przed podmianą pliku Zadowolony myślę że powinno pomóc Zacieszacz


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzejkop - 09.02.2010 19:09

[urln]http://kuba96.unl.pl/files/vsw7f.rar[/urln]
Potrzebne pliki.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzik5051 - 09.02.2010 19:16

Dzięki za pliki tylko, że ja nawet nie mogę otworzyć zawartości dysku bo pokazuje mi się tylko puste pole jak na ss powyżej ;/ Coś czuję, że potrzebny będzie format...


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzejkop - 09.02.2010 19:20

Spróbuj tak:
Ctrl+alt+del - nowe zadanie - przeglądaj - i podczas przeglądania podmieniaj te pliki. Pamiętaj aby zabić explorer.exe przed tymi zmianami.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Lalik - 09.02.2010 19:21

(09.02.2010 19:16)Dzik5051 napisał(a):  Dzięki za pliki tylko, że ja nawet nie mogę otworzyć zawartości dysku bo pokazuje mi się tylko puste pole jak na ss powyżej ;/ Coś czuję, że potrzebny będzie format...

Przywracanie systemu robiłeś ?


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - slump - 09.02.2010 21:29

Możesz włożyć płytę instalacyjną i zbootowac z niej komputer, ale zamiast instalacji wybierz aktualizację. Po wszystkim powinno być ok a Ty nie stracisz plików i ustawień niemal żadnych.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Gunio - 03.04.2010 10:48

Nie zmienia mi się orb ;/ a chciałbym styl SLANXP2


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Dzejkop - 03.04.2010 11:27

Widocznie źle podmieniasz plik explorer.exe.


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Gunio - 03.04.2010 16:00

A dasz instrukcję instalacji stylu ?


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Popiolek - 03.04.2010 16:27

Instalacja styli wizualnych, podmiana pliku explorer.exe (tutorial)


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - Gunio - 03.04.2010 16:44

Udało się ! Yeah !


RE: Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny - sulivein - 12.04.2010 13:48

Witam. Mógłbym prosić o oryginalny plik ExplorerFrame.dll z Windows 7, wersja 64 - bit? Jako laik nie zrobiłem kopi zapasowej, a przyciski przy stylu jaki wgrałem mi się po prostu nie podobają Cwaniak Z góry dziękuje!