Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Problem! (/problem-39368-t)



Problem! - Pogromca1 - 24.02.2014 21:12

Witam od jakiegos czasu mam problem ze swoja karta graficzna ( Nvidia GTX 660) Karta jest 4 miesieczna prawie nowa, od nowosci nie mialem z nia problemow do czasu ostatniego update sterownikow. 2 tyg temu zauwazylem ze mam duzy spadek FPSow w grach a w grach typu ,,Battlefield 4" to nei mozna bylo nic zobaczyc i uruchomic, przywrocilem poprzedni sterownik i problem sie naprawil, karta w pelni dalej dzialala do czasu ponownego uruchomienia komputera, i za kazdym razem gdy uruchamiam na nastepny dzien komputer musze albo aktualizowac sterowniki lub przywocic poprzednie, nei wiem o co chodzi 3 dni temu byla kolejna aktualizacja sterownikow po jej zainstalowaniu bylo wszystko okej do dzisiaj;/ znowu musial przywrocic poprzedni sterownik. Na poczatku podejzewalem ze system windows poprzez swoje akutalizacje w tle sprawia problemy. prosze o pomoc co moze byc przyczyna? moze wina karty,chociaz ciezko mi w to uwierzyc. Posiadam Windows 7 64bit. z gory dziekuje za kazda Pomoc