Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Siódemka a ósemka. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Siódemka a ósemka. (/siodemka-a-osemka-39186-t)



Siódemka a ósemka. - Kryszna - 14.02.2014 22:11

Witam, od dłuższego czasu rozglądam się za możliwościami zmiany systemu jedną z tych opcji jest właśnie Windows 8, pomimo kilku krytycznych uwag na Windows 8, dużo osób też pisze, że jest lepiej wydajny, szybszy itd. Głównie używam komputera do gier, o ile mam na to czas. Moje pytanie jest takie czy warto przenieść się na Windows 8, nie chodzi tutaj o interfejs, dobrze jakby znalazł się jakiś użytkownik Windows 7, który przeszedł na nowszą wersję i ma co do tego kilka zdań. Używam systemu 64-bitowego, jeśli napisałem temat w złym dziale to przepraszam i prosiłbym o przeniesienie.


RE: Siódemka a ósemka. - XboxLive - 15.02.2014 15:02

Witaj jestem takim użytkownikiem napisalaś dużo osób też pisze, że jest lepiej wydajny, szybszy itd a wlaśnie gorszy do gier kiedy wlączylem gry na win8 powiedzialem sobie co to za badziew odrazu znowoz przeszkakuje na Win 7


RE: Siódemka a ósemka. - Maxim128 - 17.02.2014 20:45

Zostań przy siódemce. System ma SP1, jest stabilny i szybki, nie ma zbyt dużych wymagań sprzętowych. Za to 8 jest zbytnio przekombinowana.
Zresztą jak chcesz to ściągnij sobie triala 8.1 ze strony MS, postaw i spróbuj Uśmiechnięty


RE: Siódemka a ósemka. - parkerZ - 06.03.2014 17:33

Dużo razy przesiadałem się na ósemkę, siódemkę i 8.1 sam na kompie mam teraz osiem i siedem więc mam opinię na temat Siódemki, Ósemki i 8.1. Zdecydowanie z tych wszystkich do gier polecam Ósemkę gdyż nie ma zbędnych bajerów w wyglądzie i bardzo dobrze sprawdza się w gamingu. Siódemka ma pierdyliard bajerów co znacznie spowalnia pracę kompa. 8.1 wypadła gorzej niż ósemka gdyż u mnie nie dało się grać. Z twojej listy do gier najlepsza ósemka