Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 i XP nie bootuje - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Windows 7 i XP nie bootuje (/windows-7-i-xp-nie-bootuje-39092-t)



Windows 7 i XP nie bootuje - maxkolonko123 - 09.02.2014 17:09

Witam panowie

Naprawde nie wiem co mam robić dalej dlatego bardzo potrzebuje pomocy fachowcow.


Pr7blem polega na tym że mialem zainstalowane 2 windowsy XP i 7. Zaczalem napotykac różne problemy z win7 ( winxp jest moim głównie używanym systemem) tak postanowiłem sobie 7 przeinstalowac...za każdym razem gdy instaluje to w pewnym momencie wyskakuje błąd 0x80070750 raz nawet udalo sie zainstalować ale wyskoczył kolejny błąd " win7 windows could not configure one or more system components " no to sobie mówię lecim jeszcze raz kolejne próby instalacji kończyły sie nie powodzeniem...tak stwierdzielm że starczy na dzisiaj i próbuje włączyć kompa a tutaj blad " File: \Boot\BCD
Status: 0xc000000f " i nie moge uruchomić mojego głównego systemu XP Smutny(( zawsze mialem do wyboru jaki system chce uruchomić a teraz zamiast tego wyskakuje mi ten błąd Smutny(( panowie proszę pomóżcie bo nie wiem co mam zrobić aby to ominąć i moj XP startowal zamiast win7





Udalo mi sie uruchomic XP ale dalej nie moge zainstalowac win7 zawsze w jakims momencie instalcji wyskakuje blad błąd 0x80070750
raz przy 50% raz przy 90% nie ma reguly.