Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 nie startuje po aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Windows 7 nie startuje po aktualizacji (/windows-7-nie-startuje-po-aktualizacji-3909-t)



Windows 7 nie startuje po aktualizacji - treker - 22.01.2010 19:48

Witam, pobrała mi się dziś jakaś aktualizacja Windowsa, następnie po restarcie pojawia się ekran ładowania systemu a następnie coś w stylu "Trwa konfiguracja systemu Windows. Nie zamykaj komputera." Jednak po jakiś 3-5min zawiesza się kursor,,, i nic nawet przez kolejne 15 minut.

Mogę wejść w tryb awaryjny, ale w zainstalowanych aktualizacjach nie ma niczego z dzisiejsza datą.

Co poradzicie?

Pozdrawiam


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - Lalik - 22.01.2010 19:49

Przywracanie systemu Cwaniak do jakiegoś punktu zanim pobrałeś aktualizację.


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - War_3_ - 22.01.2010 19:50

Jeżeli chodzi Ci o aktualizację dotyczącą IE to wejdź w tryb awaryjny i w usługach wyłącz IE dla testu i spróbuj ponownie uruchomić komputer.


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - treker - 22.01.2010 20:14

Nie ma IE w usługach. (uruchom->msconfig->usługi).


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - Lalik - 22.01.2010 20:18

IE musiałbyś odinstalować z dodaj i usuń składniki Windows, ale moim zdaniem to i tak nic nie zmieni, poprawka wywaliła ci błąd lepiej przywrócić komputer do stanu przed poprawką a poprawki nie instaluj Cwaniak
Już doszły do mnie słuchy, że na części konfiguracji wywala błąd, więc pewnie to naprawią Cwaniak
Możesz przy instalacji spróbować wyłączyć antywirusa, ale myślę że to nic nie daSmutny


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - MoruS_PL - 22.01.2010 20:21

Mi też ściągnął tą aktualizacje lekko się zwiesił ale już działa (Win 7 HP 64 bit)


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - treker - 22.01.2010 20:41

Przywróciłem na przed instalacje, ale nie pomogło, dalej zawiesza się na ekranie po ładowaniu Windowsa, spróbuje jeszcze cofnąć o kilka dni/


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - slump - 22.01.2010 21:32

A może daj mu więcej czasu. Niech mieli może w końcu pójdzie dalej. Włącz go i idź obejrzeć coś w tv albo weź długa kąpiel. I dopiero jak naprawdę po godzinie nic się nie zmieni daj nam znać a będziemy myśleć dalej.


RE: Windows 7 nie startuje po aktualizacji - Nostromo - 22.01.2010 22:14

Hej, nie mam antywirusa (nie polecam :exclamationUśmiechnięty, poprawkę ściągnąłem bez problemów, restart i po pięciu minutach wróciłem na forum, "0" problemów. Wydaje mi się, że tu nie miesza antywirus, rzecz w ...konfiguracjach systemu i oprogramowaniu.
Pozdrawiam [Obrazek: maekwadratoweoko.jpg].