Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
"Program Dragon Age: Początek przestał działać" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: "Program Dragon Age: Początek przestał działać" (/program-dragon-age-poczatek-przestal-dzialac-39044-t)



"Program Dragon Age: Początek przestał działać" - DeeLoc - 07.02.2014 02:08

Siemaneczko,
Mam taki diabelski problem z grą Dragon Age, jak w tytule - podczas grania co jakiś gra się wiesza i wywala błąd. Niekiedy potrafi wywalać mi go co kilka minut albo przykładowo po zabiciu jakiegoś stworka.

Do tego znalazłem się w takim momencie (walka z Demonem Gnuśności w pustce w Wieży Maginów), gdzie zabicie przeciwnika (którego muszę za!@#%ć, żeby móc kontynuować grę), powoduje zwiechę i tak jak wyżej - błąd Smutny. Napsuło mi to tyle krwi, że sam się zdziwiłem ile klnąć potrafię... (Dostałbym pewnie bana, gdybym miał tutaj choć trochę się rozładować Zacieszacz).

Napisałbym na forum bioware, ale trzeba mieć konto aktywne conajmniej 30 dni (i jak tu k***a chcieć coś rozwiązać). #POZDRO600

Mam cyfrową edycję Dragon Age: Poczatek Ultimate Edition. Zainstalowałem najnowsze patche, zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej oraz DirectX, odpalałem grę w trybie zgodnośći, zmniejszałem wymagania gry i Dragon ma dalej na mnie wyjebkę Smutny

Karta graf. Radeon HD5670 1gb
AMD Athlon II X3 465 2,9Ghz
4 GB Ram DDR3
Win7 Home 64-bit OEM

Błagam na kolanach, niech mi ktoś pomoże Zacieszacz

Bless,
DeeLoc'