Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Win7 padł :( - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z Win7 padł :( (/problem-z-win7-padl-38953-t)



Problem z Win7 padł :( - insula - 02.02.2014 09:31

Witam, nie wiem czy pisze w dobrym dziale , wyłaczyłem nieopacznie swego Asusa przyciskiem power, po powrocie z pracy chciałem go właczyć i tu niespodzianka, niby ładuje się system ale do momentu ukazania się na ekranie ,, trwa uruchamianie sysytemu windows'' trwa to około 15 sekund ( na oko ) w pewnym momencie ekran gaśnie pokazuje się ,,blue screen" na pół sekundy, gaśnie i ponownie się restaruje i tak wkółko, nie działa w tryb awaryjny ani w inne tryby też nie działają, odzykiwanie systemu poprzez F1,F8,F9 nic nie działa, jak chcę poprzez F9 to ładuje do momentu ukazania się okienka z komendą cmd.exe i potem się zawiesza . Co można poradzić ?


RE: Win7 padł :( - łoli - 02.02.2014 14:48

na nowo Win 7


RE: Win7 padł :( - insula - 02.02.2014 15:22

nie mam, żadnej płyty, bo to jest system z ukrytą instalką na dysku


RE: Win7 padł :( - irocket - 02.02.2014 15:36

Pobierz jakieś CD z systemem ratunkowym (np Hiren's Boot CD), wypal na płytę / zrób bootowalnego pendrive'a i uruchom z niej/niego komputer, wybierz MiniXP, później odnajdź i uruchom program Victoria. Na początek zrób zrzut ekranu ze S.M.A.R.T. (taka sama zakładka, przycisk Get S.M.A.R.T.). Najlepiej zrobić zrzut ekranu i zapisać na pendrive, później dać na forum. Po 2 odnajdź program Check Disk, uruchom, pokaże się lista partycji na dysku, wpisujesz literę, naciskasz enter i czekasz. Na razie tyle.