Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 (/narzedzie-microsoftu-sprawdza-kompatybilnosc-komputerow-z-windows-7-389-t)



Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - Admin - 13.05.2009 17:04

Do momentu premiery ostatecznej wersji następcy Visty - Windows 7, zostało jeszcze kilka miesięcy. Aby zawczasu stwierdzić, czy nasz komputer jest wystarczająco sprawny, aby dać sobie radę z kolejnym systemem operacyjnym, Microsoft oferuje narzędzie o nazwie Windows 7 Upgrade Advisor.

Program o objętości około 6 MB działa pod Windows 7, Vistą i XP z Service Packiem 2. W przypadku tego ostatniego niezbędny jest jeszcze zainstalowany framework .NET 2.0. Program może stanowić ciekawą alternatywę dla czasochłonnego pobierania i instalowania liczącej wiele gigabajtów wersji Release Candidate.. [urln=http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,82008,6593534,Narzedzie_Microsoftu_sprawdza_kompatybilnosc_komputerow.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4807080]więcej[/urln]

Czytaj także: Windows 7 Upgrade Advisor w wersji beta

[Obrazek: win7logo.gif]



RE: Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - damian-Win2000 - 13.05.2009 18:52

Póki mam PC to se sprawdziłem i ten programik wykazał że mam kompika doskonale nadającego się do Windows 7.


RE: Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - RELAX - 14.05.2009 10:28

Ja sprawdzałem go na wielu kompach o różnych parametrach i naprawde byłem pełen podziwu, że tak małe wymagania potrzebuje ;]

Bardzo dobry program ^^ Postarali się ;]


RE: Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - damian-Win2000 - 14.05.2009 12:09

Ta, a pamiętasz program do testów czy twój PC nadaje się do Visty Zacieszacz


RE: Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - damian-Win2000 - 14.05.2009 16:31

(dla jasności chodzi mi o to że według testera 14letnie PC nadają się do Visty choć ona na maszynach z górnej półki się wieszała)


RE: Narzędzie Microsoftu sprawdza kompatybilność komputerów z Windows 7 - RELAX - 15.05.2009 23:10

;D taaa...po pierwszej instalacji Visty na świecie...PC padło po 27 sekundach ;D to jest przełom Zadowolony