Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła (/kaspersky-ciagle-prosi-o-podanie-hasla-38886-t)



Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - popi803 - 29.01.2014 11:57

Witam, nie byłem pewny czy wrzucić to do softu czy do bezpieczeństwa, ale problem raczej nie ma bezpośrednio z bezpieczeństwem związku.

Od pewnego czasu kilka razy dziennie Kaspersky Internet Security 2012 (bo tą wersję mam zainstalowaną) wywala mi takie okienko:

[Obrazek: hmpxez.jpg]
Na poszczególnych okienkach różni się ścieżki pliku, chociaż i tak nie można odczytać całej :/

Dodam, że nie ustalałem żadnego hasła i nie wiem co mam tam wpisać, więc zawsze klikam "Pomiń"

Proszę o jakieś info jak mogę to wyłączyć, bo to denerwujące jak trzeba tak co raz klikać.


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - irocket - 29.01.2014 12:08

Sprawdź dokładnie do czego ta ścieżka (podejrzewam, że może to być jakieś zabezpieczone archiwum RAR). Utwórz takie i przeskanuj z prawego przycisku. Jeżeli wyskoczy takie samo okienko, to znak, że jesteśmy na dobrym tropie


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - popi803 - 29.01.2014 13:38

Problem tylko jak sprawdzić tą ścieżkę... Rozciągnięcie okienka odpada bo sie nie da :L

@EDIT Chyba coś mam. Wszedłem w kwarantannę i gdy klikam na GMStudio installer czy coś takiego i daje na to skanuj to wtedy też prosi o hasło http://scr.hu/0anf/kmgiy

@EDIT 2 Ok mam coś więcej. Do przeskanowania tych wszystkich zaznaczonych na zielono plików prosi o podanie hasła:
[Obrazek: o0nkts.jpg]

Jeśli zaznaczę plik i kliknę usuń to może pomóc? Pytam bo nie chce sb jeszcze bardziej czegoś zepsuć.


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - LadyInBlue - 29.01.2014 13:42

U mnie w pracy coś takiego wyskakuje i ścieżka tam prowadzi do archiwum, chyba nawet systemowego.


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - irocket - 29.01.2014 13:49

Sprawdź, czy to czasem nie jest samorozpakowujące się archiwum SFX z hasłem


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - popi803 - 29.01.2014 13:50

Edytowałem powyższy post zanim napisaliście swoje więc zobaczcie co mam


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - irocket - 29.01.2014 13:55

W sumie to wszystko można usunąć (możesz to ostatnie zostawić, jak wiesz, co to jest)


RE: Kaspersky ciągle prosi o podanie hasła - popi803 - 02.02.2014 20:32

Ok od czasu usunięcia nic mi już nie wyskakuje. Temat można uznać za rozwiązany.