Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Router nie działa po zabawach kablem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Router nie działa po zabawach kablem (/router-nie-dziala-po-zabawach-kablem-38724-t)



Router nie działa po zabawach kablem - Mistalm1 - 21.01.2014 15:03

Witem. Mam problem. Mam aktualnie remont w pokoju wiec jestem w innym. Znajdowal sie tam router . Do routera byl podpiety glowny kabel z anteny oraz kabel ethernet podlaczony od routera do mojego pokoju. Odpiolem glowny kabel i podlaczylem do pc. Jak skonczylem sie bawic z pc podpoiłem tak jak bylo glowny kabel do routera. Lecz teraz nie działa. Na laptopie np z wifi pisze ze ograniczone usługi ale sygnal jest.


RE: Router nie dziala ( amatorskie bawienie sie kable...) - thermalfake - 21.01.2014 20:27

A konkrety to gdzie ? Tak napisany post nikogo nie zainteresuje Twoimi problemami.
Napisz porządnie jakie modele w tym uczestniczą, jak to jest podpięte, co oznacza "główny kabel". Jakieś pomocnicze fotki.
Przydało by się w wierszu poleceń wklepać
ipconfig/all - kiedy korzystasz w wifi i osobno kiedy korzystasz wyłącznie z kabla wpiętego do portu ethernet.