Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Laptop nie wykrywa sieci bezprzewodowych - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Laptop nie wykrywa sieci bezprzewodowych (/laptop-nie-wykrywa-sieci-bezprzewodowych-38660-t)



Laptop nie wykrywa sieci bezprzewodowych - MałyBuszek - 18.01.2014 07:26

Witam!

Mam taki problem. Wszystko działało poprawnie. mozna bylo polaczyc sie z internetem za pomoca kabla i przez wifi. 2 dni temu cos sie jednak stalo. moj komputer Toshiba Satellite L650D nie moze wyszukac zadnej sieci wifi. stalo sie to tak po prostu, byl internet i nie ma. mieszkam w akademiku wiec nie jest tylko jedna siec bezprzewodowa w calym budynku. np. moja dziewczyna na swoim laptopie ma połączenia bezprzewodowe i łączy sie z nimi bezproblemowo. Moge tylko połaczyc sie z internetem za pomoca kabla.

Próbowałem aktualizowac sterownik od karty sieciowej, ale to nic nie dalo, bo podobno wersja jest aktualna..

Czy jest osoba ktora moze mi pomoc??


RE: Niewykrywane sieci bezprzewodowe - thermalfake - 19.01.2014 13:57

Moduł WLAN włączony z klawiszy funkcyjnych Fn+F(x) lub przełącznika sprzętowego ?
Usługi systemowe włączone i działające w tle ? Wejdź do usług (services.msc) i sprawdź
COM+ Event System/System zdarzeń COM+
Computer Browser/Przeglądarka
DHCP Client/Klient DHCP
DNS Client/Klient DNS
Network Connections/Polączenia sieciowe
Network Location Awareness/Rozpoznawanie lokalizacji w sieci
Remote Procedure Call (RPC)/Zdalne wywoływanie procedur (RPC)
Server/Serwer
TCP/IP Netbios helper/Pomoc TCP/IP NetBIOS
WLAN AutoConfig/Autokonfiguracja sieci WLAN
Workstation/Stacja robocza

Wynik polecenia netsh wlan show all proszę wkleić do znaczników code.


RE: Laptop nie wykrywa sieci bezprzewodowych - MałyBuszek - 20.01.2014 22:36

mialem wylaczoną procedure
WLAN AutoConfig/Autokonfiguracja sieci WLAN

wlaczylem ją ale nic sie nie stalo. tak jak nie bylo wifi tak nie ma... nie wiem c to moze byc...


RE: Laptop nie wykrywa sieci bezprzewodowych - MałyBuszek - 24.01.2014 07:12

[Obrazek: oeqq.jpg]

jak widac na gornym zdjeciu w panelu sterowania nawet nie ma juz opcji zarzadzania sieciami bezprzewodowymi... jakby je ktos wymazal...

oraz nowym faktem jest iz karta sieciowa bezprzewodowa nawet sei nie chce wlaczyc..

Pomoze ktos??


RE: Laptop nie wykrywa sieci bezprzewodowych - MałyBuszek - 30.01.2014 00:15

okazalo sie ze byl odczepiony kabel od anteny karty sieciowej. przylutowalem go ale karta nadal nie dziala... aktualizowalem sterownik i nic. co moge wiecej zrobic ?