Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Chcę przeprowadzić defragmentację, a nie mogę uruchomić Harmonogramu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Chcę przeprowadzić defragmentację, a nie mogę uruchomić Harmonogramu (/chce-przeprowadzic-defragmentacje-a-nie-moge-uruchomic-harmonogramu-38584-t)



Chcę przeprowadzić defragmentację, a nie mogę uruchomić Harmonogramu - Jolania - 15.01.2014 00:01

Podczas próby otwarcia harmongramu zadań otrzymuję informację "Nie można odnaleźć komputera zdalnego" co z tym zrobić harmongram jest mi potrzebny do uruchomienia defragmentacji dysków gdyż podczas próby otwarcia tego programu dostaję informację
[Obrazek: 01a1e146f2167ffd.jpg]


RE: Nie mogę uruchomić harmonogramu zadań - chcę przeprowadzic defragmentację - Norbi - 15.01.2014 00:07

Musisz włączyć Dziennik zdarzeń. Żeby to zrobić --> Start->uruchom i wpisz: services.msc. Włącz Dziennik zdarzeń i Harmonogram zadań to wtedy powinien włączyć się Defragmentator.

EDIT: Swoją drogą to są lepsze programy do defragmentacji niż ten wbudowany w system.


RE: Nie mogę uruchomić harmonogramu zadań - chcę przeprowadzic defragmentację - Jolania - 15.01.2014 19:27

Tyle się naszukałem, ludzie mądrze pisali. Myślałem, że jak oni jesteś w błędzie. Jak dobrze, ze się myliłem. Bardzo dziekuje za pomoc.