Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Utrata klucza produktu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Utrata klucza produktu (/utrata-klucza-produktu-38313-t)



Utrata klucza produktu - Maikus86 - 01.01.2014 20:51

Witam,
jako że jestem nowym użytkownikiem pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów. Szukałem mojego problemu niestety nic konkretnego mi się nie wyświetliło. Jeśli szukałem nieumiejętnie z góry przepraszam. Problem wygląda tak, że mam oryginalną płytę z win7 która dostałem do laptopa. Niestety laptop uległ awarii i został wymieniony na nowy z win8. Chciałbym jednak powrócić do starego systemu bo krótko mówiąc win8 jest dla mnie beznadziejny. Niestety naklejka z kluczem do mojej płyty poszła do utylizacji ze starym laptopem Smutny . Jest na to jakaś rada?

Pozdrawiam


RE: Utrata klucza produktu - irocket - 01.01.2014 20:53

Niestety, tamten system (Win 7) do którego miałeś płytę i naklejkę mógł być zainstalowany jedynie na tamtym laptopie. Z płyty można instalować na innym sprzęcie, ale klucza (nawet jakbyś miał) nie mógłbyś użyć.


RE: Utrata klucza produktu - Maikus86 - 01.01.2014 20:57

czyli zostaje zakup 7-ki albo mozolne przyzwyczajanie sie do 8-ki Smutny. no trudno zobaczę jak długo wytrzymam, mam nadzieję ze nie będę sie musiał długo męczyć. Zostaje jeszcze opcja sprzedaży lapka z 8-ką i zakup nowego z 7-ką. Dzięki wielkie za pomoc i szybką odpowiedź.

Pozdrawiam


RE: Utrata klucza produktu - irocket - 01.01.2014 20:59

Wiesz, zawsze można odpowiednio zmodyfikować ósemkę - są aplikacje, które umożliwiają zmianę Modern UI na klasyczne menu start


RE: Utrata klucza produktu - Maikus86 - 01.01.2014 21:52

do póki to będzie polegało na zainstalowaniu aplikacji i jej konfiguracji to myślę że bym dał radę. W wyższej szkole jazdy po systemach niestety jestem noga Smutny. Masz jakieś konkrety odnośnie tych aplikacji?


RE: Utrata klucza produktu - irocket - 01.01.2014 21:57

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/klasyczne-menu-start-w-windows-8.html poczytaj, wybierz


RE: Utrata klucza produktu - Maikus86 - 01.01.2014 22:39

Dzięki wielkie za wszelką pomoc, Zobaczymy na jaką aplikacje padnie wybór. Myśle jednak że jest to tylko idealna alternatywa do czasu zakupu 7-ki choć może faktycznie po zainstalowaniu aplikacji i upływie czasu wyleci mi z głowy pomysł wydawania kasy na coś co graficznie już mam Cwaniak. Jeszcze raz dziękuję za dobre rady, nie sądziłem że jeszcze dziś dostanę odpowiedź i rozwiązanie. Do przeczytania przy następnym problemie bo pomoc z mojej strony była by bliska cudu. Uśmiechnięty

Pozdrawiam


Utrata klucza produktu (rozwiązany) - LadyInBlue - 01.01.2014 22:56

Wątek rozwiązany.


Utrata klucza produktu (rozwiązany) - Admin - 15.01.2014 19:17

Wątek rozwiązany.