Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błękitne podświetlenie zaznaczonego tekstu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błękitne podświetlenie zaznaczonego tekstu. (/blekitne-podswietlenie-zaznaczonego-tekstu-38269-t)



Błękitne podświetlenie zaznaczonego tekstu. - Rooness - 29.12.2013 21:11

Witam serdecznie

Od kilku godzin mam problem dotyczący podświetlenia zaznaczonego tekstu. Domyślnie tekst zaznaczony myszką jest podświetlany na ciemnoniebiesko lub szaro. Musiałem coś przez przypadek wcisnąć, przez co owe podświetlenie zmieniło się na jasnoniebieskie (błękitne). Zmiana kompozycji kompletnie nic nie pomaga, tak samo jak restartowanie systemu. Czy mógłbym prosić o pomoc jak wrócić do poprzedniego podświetlenia?

Pozdrawiam
Rooness


RE: Błękitne podświetlenie zaznaczone tekstu - thermalfake - 29.12.2013 22:09

Panel sterowania -> Ekran -> Personalizacja -> Kolor okna -> Zaawansowane ustawienia -> Wybrane elementy


RE: Błękitne podświetlenie zaznaczone tekstu - Rooness - 29.12.2013 22:44

Ogromnie dziękuję, nie wiem jak mogłem te ustawienia przeoczyć, tak samo jak nie wiem, jak mogłem to zmienić bez wchodzenia w te ustawienia. Problem rozwiązany.


Błękitne podświetlenie zaznaczone tekstu (rozwiązany) - LadyInBlue - 29.12.2013 22:52

Wątek rozwiązany.