Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd Please reinstall/update the display driver podczas uruchamiania (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd Please reinstall/update the display driver podczas uruchamiania (rozwiązany) (/blad-please-reinstall-update-the-display-driver-podczas-uruchamiania-rozwiazany-3824-t)



Błąd Please reinstall/update the display driver podczas uruchamiania (rozwiązany) - martins85 - 19.01.2010 23:49

Kiedy uruchamiam system, wyskakuje mi błąd Please reinstall/update the display driver and program. Jak można sprawdzić, czego on dotyczy, o jaki sterownik chodzi? :-/


RE: Please reinstall/update - błąd. - Nostromo - 20.01.2010 00:17

Chodzi o sterownik ekranu, ...proszę ponownie zainstalować aktualizację sterownika ekranu i program...bardzo pomocna w tym jest przeglądarka, wkleiłem twój angielski tekst w okno przeglądarki i dałem szukaj...To nie rozwiązuje sprawy czy masz te sterowniki? Jeżeli tak to dobrze, jeżeli nie skorzystaj z porady TU.


RE: Please reinstall/update - błąd. - martins85 - 20.01.2010 00:53

Zdziwił mnie ten błąd, gdyż wcześniej nie wyskakiwał. Coś się musiało popierniczyć, albo bardziej prawdopodobne, że sam coś kliknąłem w niewiedzy i się powaliło :-P Ściągam już nowe sterowniki do karty. Oby pomogło :-)


Problem rozwiązany, nowy sterownik załatwił sprawę.