Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zamykające się okna programów i przeglądarki po instalacji systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Zamykające się okna programów i przeglądarki po instalacji systemu (/zamykajace-sie-okna-programow-i-przegladarki-po-instalacji-systemu-38207-t)



Zamykające się okna programów i przeglądarki po instalacji systemu - ragged13 - 27.12.2013 02:54

Witam.


Poproszę o wskazówki do problemu z samoczynnie zamykającymi się oknami programów zainstalowanych, oraz większości okien przeglądarki.

Na początku wszystko było ok, obecnie kasuje mi wszystkie okna, czy to artykuły, czy okna youtube.


Próbowałem znaleźć odpowiedź w sieci, ale jak do tej pory bezskutecznie. Ludzie mieli problemy z wirusami, albo z dodatkami firefoxa.

Problem u mnie pojawia się również w IE.


Pozdrawiam!


RE: Zamykające się okna programów i przeglądarki po instalacji systemu - peciaq - 27.12.2013 23:22

Jakiś błąd się pokazuje? Odpal Menedżera i obserwuj zakładkę Procesy, gdy to się dzieje, może jakiś dziwny proces albo duże zużycie CPU/RAM przykuje twoją uwagę.