Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
bootowanie po instalacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: bootowanie po instalacji (/bootowanie-po-instalacji-38183-t)



bootowanie po instalacji - wojdas7 - 24.12.2013 19:24

Mam spory problem z systemem. Miałem na Windows 7 schowany dysk(jedna z partycji,nie systemowa) po przez usunięcie literkidysku w diskpart, po ponowym uruchomieniu wyskowyskoczył błąd odczytu dysku. Więc włożyłam płytę z instalacją i próbowałem naprawiać , chkdsk, bootrec i na nic. Nawet poświęciłem jedna z partycji i sformatowalem na zainstalowanie od nowa systemu Po kopiowaniu plikow system się uruchamia ponownie i dalsza instalację kontynuuje z dysku. I tu jest problem nic się nie bootuje miga kreseczka, nie chcę formatować cały dysk, jest jakaś możliwość naprawy tego?


RE: bootowanie po instalacji - thermalfake - 29.12.2013 19:00

Skoda, że nie zrobiłeś fotki błędu po restarcie. Nie wiem jakie dokładnie polecenia wklepywałeś do konsoli odzyskiwania WinRE.
Teraz pozostaje zrzucenie danych na inny dysk, wyczyszczenie z partycji (np diskpart, clean) i postawienie systemu od nowa.