Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z ustawieniem rozdzielczości wyższej niż 1024-768 - Monitor Hyundai LCD 19'' - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z ustawieniem rozdzielczości wyższej niż 1024-768 - Monitor Hyundai LCD 19'' (/problem-z-ustawieniem-rozdzielczosci-wyzszej-niz-1024-768-monitor-hyundai-lcd-19-37976-t)



Problem z ustawieniem rozdzielczości wyższej niż 1024-768 - Monitor Hyundai LCD 19'' - lukmlody - 14.12.2013 15:02

Witam, otóż mam problem z ustawieniem rozdzielczości wyższej niż 1024/768 w podanym wyżej monitorze. Jeżeli ustawie w windowsie natywną rozdzielczość monitora czyli 1280/1024 to ekran się wyłącza i wyskakuje komunikat - "No signal". Posiadam kartę graficzną GTS 250 i po zmianie rozdzielczości w panelu sterowania NVIDIA na natywną, wszystko jest ok, ale do czasu - żadna gra nie chce się odpalić w tej rozdzielczości a po ponownym włączeniu kompa ekran się nie włącza. Przerobiłem już kilkanaście sterów od grafy od tych z cd jak i najnowsze i ciągle jest to samo. Rozdzielczość natywna w win7 ustawia się sama w momencie odinstalowania sterów grafiki ale jak tylko komp się zrestartuje i zainstalują się sterowniki przez win7 wszystko się psuje na nowo. Nie mam już na to pomysłów i proszę o pomoc Was, mam nadzieje że pomożecie.


RE: Problem z ustawieniem rozdzielczości - irocket - 14.12.2013 15:30

Monitor podłączony jest poprzez VGA czy DVI?


RE: Problem z ustawieniem rozdzielczości - lukmlody - 14.12.2013 17:34

Przez VGA i nie możliwości zmiany bo jest na stałe, ewentualnie mam przejściówkę ale to chyba nic nie zmienia.


RE: Problem z ustawieniem rozdzielczości - irocket - 14.12.2013 17:43

Przejściówka nic nie da, myślałem, żeby zmienić kabel na inny, ale jak jest stały, to myślę nad innymi rozwiązaniami


RE: Problem z ustawieniem rozdzielczości - lukmlody - 15.12.2013 00:12

Ok, będę wdzięczny jak na coś wpadniesz bo ja nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić. Myślę że problem tkwi w windowsie bo bez jakichkolwiek sterów wszystko działa tzn. da ustawić się rozdzielczość natywną...