Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany deamon tool nie otwiera filmów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany deamon tool nie otwiera filmów (/deamon-tool-nie-otwiera-filmow-37810-t)



deamon tool nie otwiera filmów - nikonel - 06.12.2013 13:27

Witam, mam problem z plikami iso. Miałem zainstalowanego deamona i wszystko śmigało choć obrabiane przeze mnie filmy często się zacinały w deamonie. Podpowiedziano mi żebym zainstalował virtual clone drive. Wszystko było ok więc postanowiłem odinstalować deamona i od tego czasu pomimo zamontowania obrazu płyty nie jestem w stanie jej odtworzyć. Nie pomogło nawet ponowne zainstalowanie deamona.
Kiedy w oknie mój komputer klikam na wirtualny dysk otrzymuję komunikat :
" Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. Zainstaluj taki program lub, jeśli jest już zainstalowany, utwórz skojarzenie, używając apletru Programy domyślne w Panelu sterowania"
W panelu sterowania w zakładce ustaw programy domyślne wskazuję np. BS player lub VLCMplayer ale nic to nie pomaga.
Co mam zrobić
nadal żadne moje działania nie dały pozytywnych rezultatów. Czekam więc na podpowiedzi
już znalazłem problem. Mój K Lite Pacck jaki wgrałem ( najnowszy ) robił mi te problemy. Wywaliłem go i wgrałem starze wydanie no i zaskoczyło. Wszystko śmiga jak należy.


deamon tool nie otwiera filmów (rozwiązany) - LadyInBlue - 15.12.2013 20:14

Wątek rozwiązany.