Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym (rozwiązany) (/uruchomienie-systemu-windows-7-mozliwe-tylko-w-trybie-awaryjnym-rozwiazany-3777-t)



Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym (rozwiązany) - Wicio - 18.01.2010 07:31

Witam, posiadam od 2 dni Windows 7 Ultimate x84. Wszystko ładnie, pięknie do dzisiejszego ranka. Próbuje uruchomić system wiesza się na ekranie powitalnym, na pulpicie. Nie wiem co robić :/ Ktoś miał takie problemy?

Dodam jeszcze to, że w trybie awaryjnym uruchamia się normalnie.
Pozdrawiam Smutny
(Piszę z laptopa)


RE: Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym - Lalik - 18.01.2010 08:39

Instalowałeś może jakieś oprogramowanie, które by mogło spowodować problemy z uruchamianiem ? Głównie mam na myśli np. avasta, (ostatnia aktualizacja tego antywirusa wywołuje podobny błąd) albo jakiś inny soft, który możesz skojarzyć z wystąpieniem problemu? Jeśli cokolwiek instalowałeś, zacznij od odinstalowania softu, drugą przyczyną może być sterownik, więc jeśli pierwsza sugestia nie zadziała, proponuję uaktualnienie zainstalowanych sterowników, najlepiej za pomocą programu driver max (instrukcja jak uaktualnić sterowniki na forum), jeśli problem pozostanie napisz będziemy szukać dalej. Kolejnym prostym rozwiązaniem jest uruchomienie punktu przywracania systemu. Jeśli żadna z w/w porad nie zadziała.


RE: Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym - Wicio - 18.01.2010 08:45

Tak, instalowałem AVAST-a beta 5. Odinstaluje i powiem czy działa.


RE: Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym - Lalik - 18.01.2010 08:48

Odinstaluj go, dam sobie głowę obciąć że problem się rozwiąże, a z darmowego softu antywirusowego mogę ci polecić Avię, programik naprawdę przyjemny, nie obciąża systemu i jest dużo lepsza od avasta, w ostatnich rankingach pokonała niejeden płatny antywirus w swojej skuteczności. Uśmiechnięty Pozdrawiam


RE: Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym - Wicio - 18.01.2010 08:50

Bardzo dziękuje Zacieszacz Odinstalowałem AVAST-a i czynności życiowe 7-ki wróciły do normy.

Dziękuje, i Pozdrawiam.


RE: Uruchomienie systemu Windows 7 możliwe tylko w trybie awaryjnym - Lalik - 18.01.2010 09:04

Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam i bezbolesnych przygód z 7 Cwaniak