Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wieszanie się przeglądarki - Chrome i Mozilla przy większej ilości otwartych kart - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Wieszanie się przeglądarki - Chrome i Mozilla przy większej ilości otwartych kart (/wieszanie-sie-przegladarki-chrome-i-mozilla-przy-wiekszej-ilosci-otwartych-kart-37713-t)



Wieszanie się przeglądarki - Chrome i Mozilla przy większej ilości otwartych kart - lolek112 - 01.12.2013 22:21

Witam, od niedawna mam dziwne problemy i w sumie za nic na świecie nie wiem co może być przyczyną.

Otóż problem polega na tym, że jak mam przeglądarkę Chrome lub Mozilla to po włączeniu kilku podstron na raz przeglądarka się zawiesza i muszę uruchomić kompa na nowo.

Co ciekawe mam dosyć dobry sprzęt i internet 10MB więc teoretycznie z tym problemu nie powinno być.

Kiedyś się zastanawiałem czy to może być spowodowane zbyt dużym obciążeniem przeglądarki (mam koło 30 stron zapisanych na pasku).

Wie ktoś jaki może to być powód ?


RE: Wieszanie się przeglądarki - LadyInBlue - 01.12.2013 22:34

Przeskanuj komputer Malwarebytes Anti-Malware, potem zrób logi OTL'em i umieść je tutaj, przeczytaj KLIK i jeszcze użyj programu AdwCleaner [najpierw kliknij Szukaj, potem Usuń].


RE: Wieszanie się przeglądarki - Chrome i Mozilla przy większej ilości otwartych kart - thermalfake - 01.12.2013 22:39

Masz jakieś dodatki do tych przeglądarek ?
Trzeba sprawdzić zużycie RAM dla procesu firefox'a/chrome'a kiedy rośnie liczba otwartych zakładek.
Plugin flashowy też sporo zżera z własnego doświadczenia. Kiedyś tez sporo mogłem otwierać. A teraz fifi się wykłada i zamyka albo flash często zamraża i trzeba strony odświeżać. Podejrzewam, że sam Firefox z wersji na wersję też już nie jest taki stabilny.