Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany W Biedronce jest dark souls i borderlands którą kupić? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany W Biedronce jest dark souls i borderlands którą kupić? (/w-biedronce-jest-dark-souls-i-borderlands-ktora-kupic-37710-t)



W Biedronce jest dark souls i borderlands którą kupić? - Jovi2013 - 01.12.2013 18:08

W Biedronce jest dark souls i borderlands którą kupić?
chcę kupić tylko jedną
chcę abyście mi napisali którą bo nie mogę się zdecydować Uśmiechnięty
fajnie by było czy gry poszły by mi na komputerze i czy lepiej poprostu ściągnąć z torrentów itp bo nie ma multi ( PIRACTWO ) Uśmiechnięty
ich wady i zalety itp


Borderlands czy Dark Souls


RE: W Biedronce jest dark souls i borderlands którą kupić? - thermalfake - 01.12.2013 20:30

Najpierw zapoznaj się z zasadami pisowni na forum. Wiele nie wymagamy.
Na temat używania cudzej własności możesz poczytać w regulaminie a zapewni, że wątek szybko zniknie w koszu. Mamy rozumieć iż poprzednie pytanie o topowe produkcje też zahaczały o temat torrentów ?
Nie znamy Twoich preferencji w co lubisz grać. To tak jakbyś nas pytał czy kupić samochód sportowy czy terenowy. No sorry ale to pytanie jest z serii mało inteligentnych tak samo jak kolejne pytanie o to czy pójdzie. W sieci masz podane wymagania jak i można zobaczyć w YT jak się zachowują na konkretnych konfiguracjach. Więcej własnej inicjatywy. Poczytaj recenzje w sieci a jak dalej będziesz miał rozterki to losuj zapałkami.


RE: W Biedronce jest dark souls i borderlands którą kupić? - Jovi2013 - 31.03.2014 22:28

temat do zamknięcie lub do kosza