Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files (/katalog-low-w-c-users-h-appdata-local-microsoft-windows-temporary-internet-files-37690-t)



Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files - 7dziadek - 30.11.2013 08:56

Do czego służy ten katalog jak w TEMAT ?
czyli c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\low\
Zbiera bardzo duże ilości tymczasowych plików internetowych i jest niezależny od katalagu :
c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\

Czy można go całkowicie usunąć ?


RE: Katalog "Low" w C:\Users\...\Temporary Internet Files - Nostromo - 01.12.2013 19:55

W moim \Temporary Internet Files nie ma...\low\
system działa

[Obrazek: rld8.png]

Zanim usuniesz( moim zdaniem nie ma takiej potrzeby), zrób sobie Punkt przywracania systemu i ew. kopię tego podfolderu na innym dysku. W razie problemu będziesz miał z czego przywrócić.


RE: Katalog "Low" w C:\Users\...\Temporary Internet Files - 7dziadek - 06.12.2013 08:53

Skasowałem cały katalog a on po restarcie z powrotem się tam zanalazł Smutny


RE: Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet ... - Nostromo - 06.12.2013 10:37

Folder Low to miejsce zapisu i przechowywania cache, cookies, tymczasowych plików i historii przeglądanych stron.
Jak widać, nie ma sensu i potrzeby usuwać bo system go odbuduje.


RE: Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet ... - 7dziadek - 06.12.2013 10:55

No dobrze ale dlazcego np. u Ciebie go wogole nie ma a u mnie jest ?


RE: Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\...\Temporary Internet Files - Nostromo - 06.12.2013 12:54

A to już zapewne zależy od różnych ustawień Opcji Internetowych u mnie i u Ciebie.

Generalnie ograniczam bardzo rządzenie się przez IE w moim systemie.
Przeglądarką domyślną jest Firefox, strona startowa https://www.google.pl/
W Temporary Internet Files mam folder Content.IE5, w którym znajduje się tylko cała zawartość offline.

Poczekajmy, może wypowie się ktoś kto posiada folder Low.


RE: Katalog "Low" w c:\Users\H\AppData\Local\Microsoft... - beabea - 07.12.2013 03:13

Ja mam taki folder ale jest on praktycznie pusty. Są tam 2 podfoldery: AntiPhishing, który jest całkowicie pusty i Content.IE5, w którym są 4 puste podfoldery i 1 czysty pliczek DAT o wielkości 0 KB. IE używam bardzo rzadko ale musiałam mu na coś tam pozezwalać bo inaczej SkyDrive nie chciał działać. Główną przeglądarką jest Firefox a str. startowa też google jak u Nostromo.


RE: Katalog "Low" - thermalfake - 08.12.2013 19:42

Tu jest wytłumaczenie
http://www.techrepublic.com/forums/discussions/why-is-the-temporary-internet-files-folder-system-protected-in-Vista/