Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Multimedia Video Controller - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z Multimedia Video Controller (/problem-z-multimedia-video-controller-3764-t)



Problem z Multimedia Video Controller - azupak - 17.01.2010 17:58

Witam,
przeszukałem już całe forum i kilkadziesiąt stron w necie i dalej jestem w kropce. Od wczoraj jestem posiadaczem Windows 7 Professional x86, zainstalowałem wszystkie sterowniki jakie mogłem i chciałem zainstalować tuner Tv ( Leadtek Winfast TV 2000XP ). Wszystko szło gładko do włączenia programu, bo wtedy wyskoczyło powiadomienie ' Cannot Find Available BDA Device'. Zacząłem kombinować co jest nie tak no i znalazłem (chyba) przyczynę - Multimedia Video Controller ,zaznaczony na żółto, a po wejściu w właściwości, napisane jest, że sterowniki do tego urządzenia nie są zainstalowane. Przeinstalowałem sterowniki karty graficznej ( Asus EN8600GT) i płyty głównej ( MSI P35 Neo2 Fir ) i dalej nic się nie dzieje. Faktem jest ze do płyty głównej zainstalowałem sterowniki z Visty bo pod 7 nie ma takowych. Nie mam totalnie pomysłu co jeszcze mogę zrobić. Z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi.

Pozdrawiam


RE: Problem z Multimedia Video Controller - Lalik - 17.01.2010 18:03

Uaktualnij sobie wszystkie sterowniki Programem Driver Max, instrukcja jest na forum myślę, że to rozwiąże twój problem, ponieważ poza bazą do Visty, program posiada sporą bazę do 7 i nawet jeśli producent laptopa Ci ich nie dał, okazać się może, że producent sprzętu zainstalowanego w laptopie już je udostępnił. Pozdrawiam


RE: Problem z Multimedia Video Controller - slump - 17.01.2010 19:09

Tak jak koleżanka mówi, a to o czym mówi to: Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada) też to proponuje niemal na pewno rozwiąże Twój problem.