Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Dlaczego jak coś wypakowywuję z dysku d do d to to dane przenoszą się do C? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Dlaczego jak coś wypakowywuję z dysku d do d to to dane przenoszą się do C? (/dlaczego-jak-cos-wypakowywuje-z-dysku-d-do-d-to-to-dane-przenosza-sie-do-c-37579-t)



Dlaczego jak coś wypakowywuję z dysku d do d to to dane przenoszą się do C? - Jovi2013 - 24.11.2013 21:58

mam wolne na d 50gb a na c 10
chcę coś wypakować (win rar) i jak to robie to wolne miejsce zajmuje je w c a nie w d
dlaczego i jak to naprawić bo podczas wypakowywania nie starcza miejsca i nie mogę tego wypakować ?


RE: dlaczego jak coś wypakowywuję z dysku d do d to to dane przenoszą się do C - beabea - 25.11.2013 00:27

Otwórz WinRAR-a i w zakładce: Opcje -> Ustawienia zmień ścieżkę dla plików tymczasowych z folderu na dysku C na dysk D:

[Obrazek: zrzut01755.png]


RE: dlaczego jak coś wypakowywuję z dysku d do d to to dane przenoszą się do C - Jovi2013 - 25.11.2013 15:03

dziękuje temat do zamknięcia