Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie można załadować systemu, tryb awaryjny normalnie działa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Nie można załadować systemu, tryb awaryjny normalnie działa (/nie-mozna-zaladowac-systemu-tryb-awaryjny-normalnie-dziala-37539-t)



Nie można załadować systemu, tryb awaryjny normalnie działa - 113322559 - 22.11.2013 22:34

Witam,

otóż pilna sprawa. Wyłączyłem komputer normalnie, włączyłem go i po wpisaniu hasła użytkownika i zaakceptowaniu pojawia się napis "Zapraszamy"... problem w tym, że po nim nie ma już nic. Jest cały czas. Do trybu awaryjnego wchodzę normalnie... żadnych problemów czy to normalny czy z obsługą sieci.
Na komputerze mam 1 system Windows 7 Professional N x64, który właśnie zaczął szwankować... Pomocy.

Pozdrawiam.


RE: Nie można załadować systemu, tryb awaryjny normalnie działa - bqb - 23.11.2013 00:23

Prawdopodobnie któryś sterownik startuje i się zawiesza. Nie robiłeś przed restartem jakiegoś update sterowników?


RE: Nie można załadować systemu, tryb awaryjny normalnie działa - 113322559 - 23.11.2013 12:15

Instalowałem jedynie wtyczkę do przeglądarki... jednak ją wywaliłem w trybie awaryjnym.
Zauważyłem też, że CCleaner strasznie wolno skanuje (przynajmniej na trybie awaryjnym)...
Czy reinstalacja systemu pomoże? Nie chciałbym przywracać systemu, bo jest to dla mnie nieopłacalne ze względu na to, że cały czas coś robiłem i cofnięcie da mi większe "plecy" niż reinstalacja (zgubię się w tym co jest, a czego nie ma)


RE: Nie można załadować systemu, tryb awaryjny normalnie działa - thermalfake - 23.11.2013 17:47

Spróbuj wykonać instalację naprawczą z zachowaniem danych czyli podczas instalacji przy wyborze typu wciskasz Uaktualnienie zamiast Niestandardowa.
W zaawansowanych opcjach rozruchu po wciśnięciu F8 jest także znane z XP "ostatnia dobra konfiguracja".