Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Usuwanie plików starego systemu na innej partycji...jak? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Usuwanie plików starego systemu na innej partycji...jak? (/usuwanie-plikow-starego-systemu-na-innej-partycji-jak-37388-t)



Usuwanie plików starego systemu na innej partycji...jak? - ml13 - 15.11.2013 17:05

Próbowałem dosłownie wszystkiego : formatu, usuwania ręcznego, a nawet zamieniłem uprawnienia trustedinstaller z moim kontem, ale nie mam dostępu do swojego konta (nadal błąd, że trzeba poprosić /Marek o uprawnienia). WTF?
Proszę pomóżcie, dziś wróciłem na zasłużoną 7 z 8.1 (nie działał mi fasstboot w xperii), od razu dałem na inną partycje, gdyż ten dysk jest 2X szybszy od starego Cwaniak


RE: Usuwanie plików starego systemu na innej partycji...jak? - Nostromo - 17.11.2013 17:57

Spróbuj Unlocker'em, przed pobieraniem wybierz "Bezpośrednie pobieranie".

[Obrazek: bpnm.png]


RE: Usuwanie plików starego systemu na innej partycji...jak? - izaw - 17.11.2013 20:43

Spróbuj przejąć pliki na własność.

Najpierw zaloguj się jako administrator. Zaznacz katalogi i wybierz właściwości. Tam wybierz zakładkę Zabezpieczenia, następnie Zaawansowane, Właściciel i tam przejmij je na własność. Potem je skasuj.