Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z pulpitem, menu start i przeglądarkami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z pulpitem, menu start i przeglądarkami (/problem-z-pulpitem-menu-start-i-przegladarkami-37282-t)



Problem z pulpitem, menu start i przeglądarkami - Markowzab - 11.11.2013 11:02

Witam
Mam problem z pulpitem. w czasie kiedy moja siostra korzystała z komputera pojawił się jakiś, komunikat, której treści ona nie pamięta. Po zaakceptowaniu go z pulpitu zniknęły wszystkie foldery i prawie wszystkie skróty. Po zresetowaniu komputera tapeta zmieniła się na domyślną, menu start i pasek zadań wyczyściły się (były puste), i jeszcze na dodatek Mozilla Fireworks i Google Chrome usunęły się z komputera. Po zmianie tapety i ponownym zresetowaniu ta zmieniła się tym razem na czarny ekran, a w menu start pojawiło się kilka ikon losowo zainstalowanych programów. Bardzo proszę o pomoc. Uśmiechnięty Mój system t Windows 7 home premium 64 bit
Edit. zauważyłem, że nie d się teraz zmienić tapety


RE: Problem z pulpitem, menu start i przeglądarkami - Maxim128 - 12.11.2013 00:22

Czarny ekran? A nie ma jakiegoś napisu na dole w prawym rogu?


RE: Problem z pulpitem, menu start i przeglądarkami - thermalfake - 16.11.2013 19:43

Zatłuc siostrę Zacieszacz Niech się zainteresuje tym co czyta.
Masz jakiś punkt przywracania lub kopię zapasową ?