Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z hasłem i dostępem do laptopa (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+---- Dział: Logi (/logi-54-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z hasłem i dostępem do laptopa (rozwiązany) (/problem-z-haslem-i-dostepem-do-laptopa-rozwiazany-37278-t)



Problem z hasłem i dostępem do laptopa (rozwiązany) - Erydaw - 10.11.2013 21:14

Witam. Jestem nowym użytkownikiem.
Mam problem z hasłem administratora w systemie operacyjnym Windows 7 home premium. Ostatnio przez skypa bardzo powoli chodził, ale naprawiłem ten błąd ( wyłączając go w Autorun). Potem go zdeinstalowałem. Po jakimś czasie kiedy włączałem laptopa to nie chciał mi się zalogować i pisało mi ( i pisze mi do teraz) "Logowanie usługi Usługa profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika". Nie wiem co teraz zrobić bo nie mogę się dostać do rzeczy które wymagają hasła administratora (jak wpisuje prawidłowe hasło to nic się nie dzieje).
Za błędy ortograficzne przepraszam.


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Illidan - 11.11.2013 00:01

Próbowałeś "Ostatnio Dobra znana konfiguracja".


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Erydaw - 11.11.2013 09:42

(11.11.2013 00:01)Illidan napisał(a):  Próbowałeś "Ostatnio Dobra znana konfiguracja".

A jak można się do tego dostać, bo zapomniałem.


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Illidan - 11.11.2013 11:35

Uruchamiasz kompa,po załadowaniu BIOS a przed startem Windows naciskasz kilkakrotnie na klawisz "F8",czekasz na wyświetlenie się "BootMenu" systemu.Z jego listy wybierasz tą opcję.To nic nie da to zobacz jeszcze inne punkty przywracania systemu.Wykonaj także logi "OTL",te możesz zrobić nawet jak powyższe opcje pomogą.


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Erydaw - 11.11.2013 12:22

(11.11.2013 11:35)Illidan napisał(a):  Uruchamiasz kompa,po załadowaniu BIOS a przed startem Windows naciskasz kilkakrotnie na klawisz "F8",czekasz na wyświetlenie się "BootMenu" systemu.Z jego listy wybierasz tą opcję.To nic nie da to zobacz jeszcze inne punkty przywracania systemu.Wykonaj także logi "OTL",te możesz zrobić nawet jak powyższe opcje pomogą.

A jak wykonać logi"OTL"?
(Jeszcze nie potrafię robić takich rzeczy)


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - LadyInBlue - 11.11.2013 14:08

Przeczytaj ten wątek KLIK, ściągnij OTL [link jest w podanym wątku] i klikasz Skanuj.


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Erydaw - 11.11.2013 14:27

(11.11.2013 14:08)LadyInBlue napisał(a):  Przeczytaj ten wątek KLIK, ściągnij OTL [link jest w podanym wątku] i klikasz Skanuj.

Tylko nie mogę nic zrobić co potrzebuje uprawnień (hasła) administratora więc jest kolejny problem.


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Erydaw - 12.11.2013 15:06

Dobra wątek uważam za zamknięty


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - Illidan - 12.11.2013 15:40

To znaczy źe problem rozwiązany?Zaloguj się w takim razie na konto administratora jak masz ograniczone,komputer twój w ogóle?


RE: Problem z hasłem i dostępem do laptopa - LadyInBlue - 12.11.2013 20:24

Autor chce zamknąć to nic już nie zdziałasz Andy Uśmiechnięty

Wątek rozwiązany.