Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. (/blad-system-nie-wyszukuje-pliku-msgraphicwin-exe-37271-t)



Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. - Stefan123 - 10.11.2013 14:00

Witam.

Mam problem z plikiem MSgraphicWIN.exe. Po uruchomieniu systemu wyskakuje mi takie okienko:

http://imgur.com/EUQgrg8

Dodam, że od jakiegoś czasu mam problem z grafiką. Przycina mi się, pojawiają się kolorowe poziome paski. Nie wiem czy to wina karty czy tego pliku.

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje i pozdrawiam


RE: Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. - thermalfake - 10.11.2013 20:47

Zacznijmy od tego jaki masz sprzęt.
Google w zasadzie milczy odnośnie tego pliku więc nie wiem co to jest za oprogramowanie. Na pewno nie jest domyślnie instalowane.


RE: Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. - Stefan123 - 10.11.2013 22:45

Procesor: Intel Core 2 Duo E7500
Karta graficzna: G-Force 9800GT
Płyta główna: Gigabyte EP31-DS3L
Pamięć RAM: GOODRAM 4GB
Zasilacz: 350W firmy mi nieznanej
System: Win7 32 bitowy

Sprzęt starej daty ale Wiedźmin 2 śmigał na nim bez zarzutów.


RE: Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. - thermalfake - 10.11.2013 23:53

W msconfig, zakładka uruchamianie zobacz czy wpis do tego pliku widnieje, jakby co to odznacz i zrestartuj.

Cytat:od jakiegoś czasu mam problem z grafiką. Przycina mi się, pojawiają się kolorowe poziome paski. Nie wiem czy to wina karty czy tego pliku.

Szykuj kasę na inną grafikę. Układy na Fermi są znane z tego iż po jakimś czasie padają jak muchy z powodu wadliwego BGA a w zasadzie przez durne unijne przepisy zakazujące stosowania ołowiu w spoiwach.


RE: Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. - Stefan123 - 11.11.2013 20:01

Dobra, okienko przestało się wyświetlać.

Samej grafiki nie będę kupował. Uzbieram więcej kasy i wymienię całą skrzynkę. Tak żeby Wiedźmin 3 poszedł.

Dzięki za pomoc.


Błąd. System nie wyszukuje pliku MSgraphicWIN.exe. (rozwiązany) - LadyInBlue - 11.11.2013 20:14

Wątek rozwiązany.