Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie działa załączanie plików pod Win7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Nie działa załączanie plików pod Win7 (/nie-dziala-zalaczanie-plikow-pod-win7-37181-t)



Nie działa załączanie plików pod Win7 - Quadrifoglio - 06.11.2013 13:43

Witajcie
Mam duży dla mnie problem. Po kolejnej aktualizacji windows i problemach z przywróceniem naprawiłem system ale mam duży problem (może brak jakiegoś dodatku bądź coś jest wyłączone?) - nie mogę załączyć pliku do aplikacji postawionej sieciowo przez żadną z przeglądarek, firefox, IE 10 i 11 - dodając plik wyskakuje mi w tej aplikacji webowej okienko przez które dotychczas wybierało się plik do załączenia, pokazywała się ścieżka i klikało się dodaj. plik ładował się na aplikację.
Aktualnie po wybraniu pliku okno nie pokazuje ścieżki, nie ma jak załadować pliku przez windows.
dodatkowo mam konto na wp - trzeba tam wpisać login i hasło - nie mogę uaktywnić pól do pisania loginu i hasła.

Co to może być, jak to naprawić?


RE: Nie działa załączanie plików pod Win7 - thermalfake - 09.11.2013 22:35

Folder c:\windows\temp być może ma jakieś ograniczone prawa dla użytkowników z którego korzystają także przeglądarki.
W zabezpieczeniach dodaj użytkownika Wszyscy i nadaj mu testowo pełną kontrolę.