Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja fabrycznie preinstalowanego Windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja fabrycznie preinstalowanego Windows (/instalacja-fabrycznie-preinstalowanego-windows-37114-t)



Instalacja fabrycznie preinstalowanego Windows - Marder1337 - 01.11.2013 09:53

Cześć, mam pytanie (dla mnie pilne).

Jak kupiłem laptopa to był już fabrycznie zainstalowany Windows 7 (home premium 64) na nim. I teraz chciałbym sformatować dysk i zainstalować ten system z dysku (płyty do laptopa nie otrzymałem),. Jak mam to zrobić?
Pilnie potrzebuję pomocy.


RE: instalowanie fabrycznego Windowsa PILNE pomocy ! - irocket - 01.11.2013 10:43

Powinna być partycja recovery. Pokaż zrzut z Zarządzania Dyskami (diskmgmt.msc). Podaj też model laptopa.


RE: instalowanie fabrycznego Windowsa PILNE pomocy ! - thermalfake - 01.11.2013 11:05

Wszystko masz w książeczce instrukcji obsługi jak przywrócić system do ustawień fabrycznych. Wystarczy przewertować strony a potem jeszcze pomyśleć aby wykonać nośnik przywracania fabrycznego OS'a przy pomocy dołączonego oprogramowania żeby któregoś dnia nie skończyło się rozczarowaniem, że się nie dostało "płytki".