Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
BSOD: komunikat "DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" dla sterownika NETIO.SYS - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: BSOD: komunikat "DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" dla sterownika NETIO.SYS (/bsod-komunikat-driver-irql-not-less-or-equal-dla-sterownika-netio-sys-37110-t)



BSOD: komunikat "DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" dla sterownika NETIO.SYS - vasquuez - 31.10.2013 22:32

Witam,

Od jakiegoś czasu mam blue screeny. Nie wiem czym to jest spowodowane. Myślałem, że sterownikami do karty sieciowej, ale zainstalowałem najnowsze ze strony producenta i nadal blue screen. Załączam pliki z folderu minidump.

http://www8.zippyshare.com/v/18892298/file.html

Każda wskazówka jak się pozbyć tych blue screenów będzie na wagę złota Uśmiechnięty. Komputer to laptop Acer Aspire 6935G. Jak jeszcze jakieś informację potrzebne to proszę pisać.


RE: Blue Screen z komunikatem DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL dla sterownika NETIO.SYS - irocket - 01.11.2013 08:02

Masz może Avasta? Pozbądź się go i sprawdź, czy dalej będą pojawiać się BSoDy


RE: Blue Screen z komunikatem DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL dla sterownika NETIO.SYS - vasquuez - 01.11.2013 11:14

(01.11.2013 08:02)irocket napisał(a):  Masz może Avasta? Pozbądź się go i sprawdź, czy dalej będą pojawiać się BSoDy

Tak mam avasta, ale na 2 komputerze też jest zainstalowany, tylko, że na stacjonarnym i tego nie ma.


RE: Blue Screen z komunikatem DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL dla sterownika NETIO.SYS - irocket - 01.11.2013 11:20

Na jednym będzie działać ok, na drugim będzie sypać niebieskimi ekranami.


RE: Blue Screen z komunikatem DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL dla sterownika NETIO.SYS - vasquuez - 01.11.2013 19:50

Rozumiem, pójdę za radą i odinstaluję avasta w takim razie.