Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak dźwięku po formacie Win7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Brak dźwięku po formacie Win7 (/brak-dzwieku-po-formacie-win7-36989-t)



Brak dźwięku po formacie Win7 - tomasz30 - 26.10.2013 10:47

Witam! Kupiłem dysk SSD, zainstalowałem na nim świeżego win7, wszystkie sterowniki pięknie się poinstalowały...no właśnie nie wszystkie... Jest problem ze sterownikiem dźwięku. Mam 8-kanałową kartę dźwiękową Realtek ALC888. Zainstalowałem sterowniki z wątku przypiętego do tego działu. Nie działa. Zainstalowałem sterowniki świeże podane na stronie płyty głównej: GIGABYTE. Nie działa. Zainstalowałem sterowniki z płyty CD dołączonej do płyty głównej. Nie działa. W managerze sprzętu nie ma żadnych wykrzykników a jaki kol wiek dźwięk, jaki uda mi się wydobyć z głośników występuje tylko wtedy, gdy w panelu relatek zaznaczę opcję "włącz zarządzanie basami". Wtedy bardzo przytłumiony odgłos płynie z subwoofera. Skończyły mi się pomysły jak to jeszcze można rozwiązać... Mam nadzieję, że tutaj ktoś mi da wskazówki jak wybrnąć z tego cichego dołka...