Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
kiedy z wifi korzysta drugi laptop to internet zanika - problem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: kiedy z wifi korzysta drugi laptop to internet zanika - problem (/kiedy-z-wifi-korzysta-drugi-laptop-to-internet-zanika-problem-36878-t)



kiedy z wifi korzysta drugi laptop to internet zanika - problem - plejus - 21.10.2013 14:10

Witam, mam pewien problem.

Przeprowadziłem się na stancję (studiuję) i mam pewien problem z internetem:
Kiedy współlokator korzysta z laptopa, a mianowicie z internetu to w moim laptopie internet zanika, tj. żadne strony się nie ładują przez około minute, komunikatory tracą łączność, czasem w połączeniach wyskakuje, że ograniczony dostęp do internetu a czasem nie ma wgl żadnego info tak jakby było ciągle wszystko ok, ale i tak nie mogę korzystać z internetu. Po około wspomnianej minucie działa bezproblemowo jednak jeśli on dalej korzysta to znów traci połączenie i tak w kółko. Kiedy ja korzystam i on to jemu nic się nie dzieje z netem i działa jak należy, niedawno sformatowałem laptop i problem ciągle jest taki sam. Router raczej jest dobry, można się łączyć z komórki i innych laptopów bez problemu.


RE: kiedy z wifi korzysta drugi laptop to internet zanika - problem - thermalfake - 26.10.2013 20:19

Do identyfikacji problemu potrzeba
- model laptopa (z naklejki spod spodu)
- model routera
- wyniki poleceń ipconfig/all oraz netsh wlan show all u Ciebie i u tego kolegi dla porównania