Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Gdzie znajdują się pliki programów, np.: Firefox, AQQ... - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Gdzie znajdują się pliki programów, np.: Firefox, AQQ... (/gdzie-znajduja-sie-pliki-programow-np-firefox-aqq-36784-t)



Gdzie znajdują się pliki programów, np.: Firefox, AQQ... - Seba92mx - 17.10.2013 17:26

Witajcie. Padła mi płyta główna a przy okazji sypnął się dysk a dokładnie Win 7 Ultimate. Nie da go się uruchomić, nawet awaryjny staje podczas ładowania na classpnp.sys i reset.
Jestem zmuszony formatować dysk C:/ i wgrać od nowa system ponieważ opcja update nie zadziała. Pojawia się info o różnych wersjach systemów.

Potrzebuje informacji gdzie na dysku z systemem C:/ znajdują się pliki od programów takich jak mozilla firefox, aqq itp.
Gdy uruchomię kompa na 2 dyskach to nawet, gdy ze swojego włączę mozille, to nie ma tam moich zakładek a w aqq nie ma historii. Przydała by też się kopia rejestru i moze cos jeszcze? Jak to powyciągać?
Dzięi z apomoc.

p.s.
Programy mam zainstalowane na innej partycji.


RE: Gdzie znajdują się pliki od programów tj.: ... - Maxim128 - 17.10.2013 17:49

Możesz jaśniej?
Pliki programu znajdują się na tej partycji, a dane użytkownika to chyba w C:\Users\AppData.


RE: Gdzie znajdują się pliki od programów tj.: ... - Seba92mx - 17.10.2013 17:58

Dysk z Win 7 nie bootuje. Więc do kompa z WIN XP podłączyłem dodatkowo dysk z Win 7 i mam do niego dostęp przez system XP.
Teraz przed formatem chcę sie dowiedzieć skąd i które pliki pokopiować w bezpieczne miejsce, abym po formacie dysku z Win 7 i reinstalce, znów je umieścił na swoim miejscu. Chodzi o to, ze nie zrobiłem żadnych kopii zapasowych haseł z mozilli, zakładek i chce je zatrzymać mimo formatu.


RE: Gdzie znajdują się pliki od programów tj.: ... - beabea - 17.10.2013 20:36

Co do Firefoxa, to wystarczy skopiować folder z profilem: C:\Users\Nazwa_Użytkownika\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\Nazwa_Twojego_Profilu