Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jakiej ochrony potrzebuje? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Jakiej ochrony potrzebuje? (/jakiej-ochrony-potrzebuje-36453-t)



Jakiej ochrony potrzebuje? - NieMogeZmusic - 02.10.2013 12:02

Witam jaki jest najlepszy darmowy antywirus? nie znam sie na tym a potrzebuje jakiegos zianstalowac... i czy w takim antywirusie (darmowym) jest opcja ochrony przegladania stron www ? jesli nie to co jeszcze potrzebuje? firewall potrzebny? jesli tak to jaki (darmowy) ? czy wystrczy windows defender i zapora windows? dziekuje za porady.Cwaniak


RE: Jakiej ochrony potrzebuje? - newcio - 04.10.2013 22:45

Myślę ze Windows Defender z zaporą windows starczą ale dla pewności mozesz sobie pobrac Nortona 2012,dobry anty....i darmowy Uśmiechnięty


RE: Jakiej ochrony potrzebuje? - irocket - 05.10.2013 07:46

Defender + zapora to wg mnie jest nic. Jakiś darmowy avast, AVG, albo coś innego. I skan np co miesiąc Malwarebytes Anti Malware (30 dni pełnej ochrony, później można jeszcze skanować)


RE: Jakiej ochrony potrzebuje? - PiotrekZabrze - 05.10.2013 08:55

A co myślisz o kupieniu dożywotnej licencji na malwarebytes ?bo wtedy ejst chyba dodatkowa ochrona nie ?

Bo jedyne legalne źródło zakupu jest tutaj nie /? Raczej w sklepie ypu mediamarkt się nie kupi tego nie ?
http://www.malwarebytes.org/


RE: Jakiej ochrony potrzebuje? - irocket - 05.10.2013 09:27

Malwarebytes tak dużo nie blokuje. Moim zdaniem lepiej sprawdza się przy skanowaniu, co nawet po wygaśnięciu licencji (darmowa wersja) jest dostępne (pełny skan). Od dłuższego czasu używam avasta i od czasu do czasu skan MBAM i komputer działa ok.


RE: Jakiej ochrony potrzebuje? - PiotrekZabrze - 05.10.2013 09:48

W sumie on nie jest antywirusem, natomiast kupił bym sobie wersje pełną ale nie jestem ostatnio przekonany do transakcji internetowych, jestem ciekaw czy dostał bym wersje pudełkowa w polskim sklepie


RE: Jakiej ochrony potrzebuje? - shall - 06.10.2013 10:20

Antywirus nie jest Ci za bardzo potrzebny jeżeli nie chodzisz po zakazanych stronach. Jednakże dobrym programem jest antymalware Malwarebytes Uśmiechnięty