Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozdzielenie odtwarzania dźwięku pomiędzy słuchawki i głośniki w HP Pavilion G7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozdzielenie odtwarzania dźwięku pomiędzy słuchawki i głośniki w HP Pavilion G7 (/rozdzielenie-odtwarzania-dzwieku-pomiedzy-sluchawki-i-glosniki-w-hp-pavilion-g7-36175-t)



Rozdzielenie odtwarzania dźwięku pomiędzy słuchawki i głośniki w HP Pavilion G7 - skejcik - 20.09.2013 19:54

Witam otóż chciałbym słuchać muzyki na głośnikach wbudowanych w laptopa a dźwięku z gry i ludzi z teamspeaka na słuchawkach pytanie czy da się tak?


RE: Głośniki wbudowane i słuchawki - irocket - 20.09.2013 20:00

Jaki model laptopa? Na chipach Realteka chyba da się ustawić takie coś, ale nie wiem w jakim stopniu jest to konfigurowalne


RE: Głośniki wbudowane i słuchawki - skejcik - 20.09.2013 20:05

Hp pavilon g7 2060sw nie wiem czy mam realtka wiem że w panelu mam dolby advecned audio


RE: Rozdzielenie odtwarzania dźwięku pomiędzy słuchawki i głośniki w HP Pavilion G7 - skejcik - 04.10.2013 12:47

Nie mam realtka ;x screen z odtwarzania;
[Obrazek: nies8y.jpg]


RE: Rozdzielenie odtwarzania dźwięku pomiędzy słuchawki i głośniki w HP Pavilion G7 - irocket - 04.10.2013 13:27

Poszukaj w panelu sterowania od producenta takiej funkcji. Ewentualnie nowszych sterowników na stronie HP