Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Okna otwartych folderów przesuwają się za krawędź ekranu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Okna otwartych folderów przesuwają się za krawędź ekranu (/okna-otwartych-folderow-przesuwaja-sie-za-krawedz-ekranu-35131-t)



Okna otwartych folderów przesuwają się za krawędź ekranu - huboo - 08.08.2013 00:16

Siemka,
Mam problem, po włączeniu komputera chciałem odpalić folder, ale odpalilem go na pasku zadań pojawił się ze jest odpalony, ale go nie ma, kliknolem na niego pare razy z paska zadan i zauwazylem, jak folder "ucieka" poza prawa krawedz ekranu Smutny
Czy ktos moze mi pomoc, blagam!

Pozdrawiam


RE: "Uciakjące foldery" - irocket - 08.08.2013 08:04

Shift + prawy przycisk myszy na pasku zadań, potem Przenieś i przesuń strzałkami. Zanim ktoś znajdzie rozwiązanie, może to pomoże. Był podłączony drugi monitor i były one jako rozszerzone pulpity?


RE: "Uciakjące foldery" - huboo - 08.08.2013 11:15

Nie bylo nic podlaczone samo sie tak zrobilo Smutny
irocket pomoglo, ale to rozwiazanie na chwile Smutny

Pomoglo, narazie foldery otwieraja sie tam gdzie ustawilem na poczatku Uśmiechnięty

Dziekuje !


Okna otwartych folderów przesuwają się za krawędź ekranu (rozwiązany) - peciaq - 08.08.2013 14:16

Wątek rozwiązany.