Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zmniejszenie odległości między miniaturami w folderach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zmniejszenie odległości między miniaturami w folderach (/zmniejszenie-odleglosci-miedzy-miniaturami-w-folderach-35045-t)



Zmniejszenie odległości między miniaturami w folderach - Reynevayen - 03.08.2013 14:56

Cześć.
Szukałem już podobnego tematu na forum, lecz go nie ma bądź go nie znalazłem. Istnieje tylko taki, w którym ktoś pytał o zmniejszenie odległości między ikonami na pulpicie. Mi natomiast chodzi o zmianą odstępu między miniaturkami w folderach.
[Obrazek: 61iz7w.jpg]

Chodzi mi konkretnie o wyeliminowanie przerwy, które symbolizuje czerwony prostokąt. Miniatur nie mogę ścieśnić, bo z trzech rządków ikon robią się dwa, co mnie nie zadowala. Odpowiadałoby mi coś takiego:

[Obrazek: 5d3sxj.jpg]
Jak widać, ikony są znacznie bliżej siebie.

To jak, macie jakieś pomysły? Uśmiechnięty


RE: Zmniejszenie odległości między miniaturami w folderach - beabea - 11.08.2013 15:32

Nie wiem jak inni ale ja tych obrazków nie widzę.


RE: Zmniejszenie odległości między miniaturami w folderach - peciaq - 14.08.2013 00:49

A to nie są dwie różne opcje wyświetlania zawartości?

Pobaw się: trzymając przyciśnięty lewy CTRL kręć rolką myszki w górę lub w dół, może któreś z tych ustawień cię usatysfakcjonuje.


RE: Zmniejszenie odległości między miniaturami w folderach - irocket - 14.08.2013 08:27

I ewentualnie jeszcze pobaw się szerokością okna