Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ucięte końcówki nazw ikon, przy czcionce pisanej kursywą - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ucięte końcówki nazw ikon, przy czcionce pisanej kursywą (/uciete-koncowki-nazw-ikon-przy-czcionce-pisanej-kursywa-34986-t)



Ucięte końcówki nazw ikon, przy czcionce pisanej kursywą - asica78 - 01.08.2013 15:03

Witam
Szukałam w google, oraz tu na forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem. Mianowicie ustawiłam sobie nazwy ikon pisane kursywą czcionka sylfaen. Wszystko wygląda pięknie ładnie, ale końcówki są ucięte, tak jakby widoczność napisu była "docięta" w linii prostej i to co w kursywie wystaje na końcu jest niewidoczne. W momencie zaznaczenia ikony, napis pod nią jest cały widoczny. Może ktoś się spotkał z takim problemem? Nie jest to uciążliwe, bo niewiele jest obcięte, jednak mało estetyczne.

P.S. Pojawił się jeszcze jeden problem mianowicie zainstalowałam Tclock i wszystko mogę dostosować poza kolorem czcionki. Co mnie denerwuje, albowiem mam jasny pasek i biała godzina jest mało widoczna Smutny Nie zakładam nowego tematu, może jak ktoś tu zaglądnie będzie wiedział czemu tak się dzieje.