Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . (/problem-z-przeprowadzeniem-testu-wydajnosci-komputera-3496-t)



Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - matpollack - 05.01.2010 21:03

Witam
Mam taki mały problemik nie mogę przeprowadzić testu wydajności komputera ...
Co może być tego przyczyną ?
Jak miałem zamiar dopiero przerzucać się na 7 zrobiłem test programem od m$ i z tego co pamiętam krzyczał że nie będzie chodzić areo na mojej grafice ...
Po zainstalowaniu wszystko śmigało ok .
Moja grafika asusa 8500gt .
Screen aby zobrazować problem :
http://i329.photobucket.com/albums/l371/matpollack/screen.png

Pozdrawiam Mateusz


RE: Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - Irek. - 05.01.2010 22:20

Może problemem jest właśnie sprzęt na którym W7 nie może przeprowadzić testu bo hard nie obsługuje tego co 7 sprawdza.
Przypuszczam, że tak może być.


RE: Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - Nostromo - 05.01.2010 23:32

A co na to Pomoc systemu Windows - niebieski link na dole, czy instalowałeś najnowsze sterowniki pod siódemkę do grafiki dla swojego Asusa Nie można odnaleźć sterownika dla systemu Windows 7" (tutorial) Slawektora , Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada) od slumpa
Problem z uzyskaniem indeksu wydajności (porada) od nieboraku ,pozdrawiam


RE: Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - matpollack - 05.01.2010 23:38

Instalowałem najnowsze stery ze strony nividi, nie mam kasperskiego tylko avasta ...
w pomocy nie wyjaśnia błędu tylko opisuje tą funkcje ...


sterownik ma wersje 8.16.11.9107 czyli jeszcze nowsza niż ze strony m$


RE: Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - slump - 06.01.2010 02:02

DX 9 zainstaluj i powtórz test.


RE: Problem z przeprowadzeniem testu wydajności komputera . - matpollack - 09.01.2010 00:09

Brak efektu ....