Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czy mogę udostepnić w domu internet z mojego komputera? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Czy mogę udostepnić w domu internet z mojego komputera? (/czy-moge-udostepnic-w-domu-internet-z-mojego-komputera-34876-t)



Czy mogę udostepnić w domu internet z mojego komputera? - zbymcio - 29.07.2013 11:32

Posiadam komputer przenośny z system windows7starter mój internet jest bezprzewodowy w t-mobile.Chciałbym korzystając z tego internetu ściagnąć plik na inne urzadzenie przenośne czy jest sposób aby udostepnić internet z mojego komputera? szukałem na internecie informacji i owszem znalazłem ale nie działa internet na innym urzadzeniu-podobno mając windows7starter nie da się zrobić wirtualnego wifi,aha sciagałem tez programy wirtualne routery ale nie pomogło.


RE: Czy mogę udostepnić w domu internet z mojego komputera? - irocket - 29.07.2013 11:57

Karta sieciowa musi obsługiwać Wifi-AP. Ja u siebie używałem programu Connectify, wymaga najnowszego .Net Frameworka


RE: Czy mogę udostepnić w domu internet z mojego komputera? - thermalfake - 29.07.2013 12:43

Windows 7 Starter trzeba pamiętać ma obciętą funkcję ICS (internet connection sharing).